"Poczułam radość, zaciekawienie, nadzieję". Kim o nowych ministrach

- Wiemy, że oni niczego specjalnego nie zdziałają, natomiast wrażenie, jakie wywarło ich dołączenie do rządu, jest nie do przecenienia. Do rządu weszły osoby, które budzą sympatię - tak o zmianach w rządzie mówiła w TOK FM Renata Kim. Zachwytu dziennikarki "Newsweeka" nie podziela Agnieszka Gielewska. - Nie ma wrażenia, żeby z tej rekonstrukcji mogło coś wyniknąć - oceniła dziennikarka "Wprost".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - Poczułam taki rodzaj radości, zaciekawienia i też nadziei, bo wszystkie te postaci - zwłaszcza niezwiązane z polityką - budzą u mnie odruchowe zaufanie. Prof. Marian Zembala to osoba, o której zawsze, kiedy rozmawiałam z prof. Zbigniewem Religą, słyszałam tylko najlepsze słowa. Od pacjentów też słyszałam o nim tylko najlepsze słowa. To samo mogę powiedzieć o nowym ministrze sportu Adamie Korolu - mówiła Renata Kim w "Poranku Radia TOK FM".

Nowi ministrowie odebrali już nominacje z rąk prezydenta Komorowskiego. Nowy szef resortu zdrowia zapowiedział m.in., że co tydzień w czwartki będzie podróżował po Polsce. Na pierwszy ogień - Centrum Matki Polski w Łodzi. Prof. Zembala nie rezygnuje też z pracy lekarza. Obiecał, że co piątek będzie operował.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM