Wielowieyska: To, że Kopacz przeprasza za błędy, to nic złego. Ale czy pomoże Platformie?

- Widać, że premier Kopacz rządzi w swojej partii i widać, że wszyscy do wyborów postanowili się jej przyporządkować. W PiS liderem jest Jarosław Kaczyński i to on powinien być kandydatem na premiera - komentowała sobotnie konwencje partyjne Dominika Wielowieyska.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - Ogólne wrażenie po obu sobotnich konwencjach (PiS i PO) jest takie, że zostały zbudowane wg popularnych reguł kreowania tego typu wydarzeń. Przemówienie Beaty Szydło było dobre, wystąpienie Ewy Kopacz też niezłe. To, że ona przeprasza za błędy, to nic złego. Inna rzecz, czy Platformie pomoże. Ale widać, że premier Kopacz rządzi w swojej partii i widać, że wszyscy do wyborów postanowili się jej przyporządkować. W PiS liderem jest Jarosław Kaczyński i to on powinien być kandydatem na premiera. Dwa ośrodki władzy z reguły nie kończą się dobrze - mówiła w TOK FM Dominika Wielowieyska.

Jej zdaniem nieprzypadkowo prezes Kaczyński wybrał Szydło, która nie jest silną osobowością, pomimo tego, że jest doświadczoną polityczką.

Lis: Szydło i Duda u władzy? To aksamitny zamach na konstytucję. Czegoś takiego nie było od Jaruzelskiego

TOK FM PREMIUM