Meller: Nie rozumiem zarzutów, że Duda wspiera PiS. A kogo ma wspierać? Partię Zielonych?

Renata Grochal z ?Gazety Wyborczej? była zniesmaczona w "Poranku Radia TOK FM" faktem, że PiS już zaczął kampanię wyborczą przed jesiennymi wyborami. - Trudno im się dziwić, że chcą wygrać wybory - zauważył Marcin Meller z TVN.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWedług Grochal PiS korzysta z tego, że przepisy dotyczące kampanii wyborczych są nieprecyzyjne i pozwalają partiom prowadzić agitację między oficjalnymi terminami. - Jest ewidentne, że kiedy kończą się wybory prezydenckie, zaczyna się następna kampania. Trudno winić zawodnika, który się do tego przygotował - odparł Meller.

- Podobnie nie rozumiem zarzutów wobec Andrzeja Dudy, że wspiera PiS. A kogo ma wspierać? Partię Zielonych? Trudno kogoś winić, że chce wygrać. Kwaśniewski wspierał swoich, Komorowski wspierał swoich, Duda wspiera swoich - stwierdził.

- Podziwiam kampanię PiS. Mieli zaplanowany każdy krok, wyprzedzali sztab Bronisława Komorowskiego o dwie długości. I dokładnie to samo dzieje się w tej chwili. A PO jest zdumiona - dodała Jadwiga Sztabińska, redaktor naczelna "Dziennika Gazety Prawnej".

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM