Rzecznik rządu zachwycony premier w pociągu. "Supersprawa! Był amok, teraz wracamy ze świeżą energią"

- To supersprawa! Wszyscy widzimy, że stało się coś ważnego. Po przegranych wyborach prezydenckich rząd i cała formacja, ludzie, którzy nam wierzą, byli w amoku. A teraz udało się sytuację ustabilizować, wracamy ze świeżą, fajną energią - mówił o podróżach premier po Polsce Cezary Tomczyk w Poranku Radia TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Premier prawie codziennie jest gdzieś w terenie. Nie przesadza? - pytała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska. - To supersprawa! - mówił o kolejowych podróżach premier po Polsce Cezary Tomczyk, nowy rzecznik rządu.

- Jestem członkiem zespołu od kilku dni, a przejechaliśmy pół Polski. Odbyliśmy setki spotkań w dziesiątkach miejscowości. Nie wiem, jak ten system funkcjonował wcześniej. Uważam, że jeżeli to się dzieje dopiero teraz, to nawet za późno. Tak dobrej energii nie dostałem od wielu miesięcy. Wszyscy widzimy, że stało się coś ważnego. Po przegranych wyborach prezydenckich rząd i cała formacja, ludzie, którzy nam wierzą, byli w amoku. A teraz udało się sytuację ustabilizować, wracamy ze świeżą, fajną energią - mówił Tomczyk.

TOK FM PREMIUM