Prof. Vetulani "o substancjach zażywanych w celach nierekreacyjnych" podczas studiów [241. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W ?Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

W kolejnym notowaniu zwycięzca ten sam - Tomasz Knapik, już nie bezapelacyjnie, ale jednak nadal z wyraźną przewagą, na drugim - ex aequo: autoprezentacja i bezpieczeństwo psychiczne, na trzecim, także ex aequo: nie jestem prezesem i wyborcza cisza na stadionach.

W notowaniu 241 wśród premier: wyjątek ze słynnej senackiej debaty o in vitro, ponadto: nierekreacyjna amfetamina na receptę, czyli historia z lat 60. ubiegłego wieku, przechodniość roli najstarszego człowieka na świecie, fejkowy kamuflaż, skąd pada deszcz oraz szczerość dyplomaty.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Ćwiczenie na dykcję. Tomasz Knapik

TOK 2 - Cele nierekreacyjne. Prof. Jerzy Vetulani u Aleksandry Pezdy

TOK 3 - Jeden z głosów w senackiej dyskusji. Stanisław Hodorowicz

TOK 4 - Fejki a rzeczywistość. Tomasz Piątek u Piotra Najsztuba

TOK 5 - Najstarszość. Adam Ozga

TOK 6 - Szczerość dyplomaty. Grzegorz Schetyna u Przemysława Iwańczyka

TOK 7 - Spadanie nie z księżyca. Adam Ozga

Głosuj w 241. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM