Żakowski: Polskie życie publiczne jest przesiąknięte histeriami starych kawalerów

- Myślę, że problem niezrównoważonych emocji w polityce jest największym polskim problemem, przynajmniej od dekady - mówił Jacek Żakowski, komentując w ?Poranku Radia TOK FM? dyskusję o stosowaniu w Polsce medycznej marihuany.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasJacek Żakowski w Poranku Radia TOK FM poruszył problem marihuany medycznej w Centrum Zdrowia Dziecka. Po medialnej wrzawie CZD ogłosiło, że nie zaprzestanie jej stosowania u dzieci chorych na np. lekoodporną padaczkę.

W rozmowie z anestezjologiem dr. Marcinem Rawiczem w "Dzienniku Gazecie Prawnej" padło stwierdzenie, że "w medycynie histeria jest najgorsza". - No właśnie, histeria jest najgorsza nie tylko w medycynie, takich sytuacji jest wiele - skomentował w przeglądzie prasy "Poranka Radia TOK FM" Żakowski. - Polskie życie publiczne jest przesiąknięte histeriami starych kawalerów od lat - stwierdził.

- Myślę, że problem niezrównoważonych emocji w polityce jest największym polskim problemem, przynajmniej od dekady - podsumował Żakowski.

Kilka dni temu dr Paweł Borecki z UW dziwił się, że 130 mężczyzn żyjących w celibacie chce decydować, jak ma żyć 30-milionowy naród.

TOK FM PREMIUM