Wielowieyska pyta o SKOK, a Kowal wściekły: Jak pani mierzy te afery? To nie pani rozstrzyga, kto jest aferzystą

- Nie może być tak, że siedzimy razem przy kawie i wyzywamy ludzi od aferzystów! - denerwował się Paweł Kowal w ?Poranku Radia TOK FM?. Dominika Wielowieyska pytała gościa o powrót Grzegorza Biereckiego, szefa SKOK, do klubu PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWedług "Wprost" senator Grzegorz Bierecki, szef SKOK i jedna z osób zamieszanych w afery wokół kas, niebawem wróci do klubu PiS, gdzie wcześniej go zawieszono. Dominika Wielowieyska pytała Pawła Kowala z Polski Razem, czy to dobra wiadomość. - Nie znam szczegółów - uciął polityk.

- Człowiek odpowiedzialny za jedną z większych afer III RP wraca do partii i pan uważa, że to dobra wiadomość? Jestem zdumiona - stwierdziła Wielowieyska. - Czysta propaganda - obruszył się Kowal. - Jak pani mierzy te afery? Poznajemy je po tym, że aferzystą nazywamy tego, kto jest przeciwnikiem politycznym? Nie zgadzam się na taki sposób rozmowy. To nie jest tak, że Dominika Wielowieyska rozstrzyga, co jest w Polsce aferą. Dziwię się, że feruje pani takie wyroki - mówił polityk.

DOSTĘP PREMIUM