Gugała: Szczęście, które czuje pokolenie Komorowskiego, sprawia, że przymyka ono oczy na niedoskonałości polskiej rzeczywistości [WIDEO]

Bronisław Komorowski pożegnał się wczoraj z Polakami w orędziu. Jutro zaprzysiężenie nowego prezydenta - Andrzeja Dudy. Jarosław Gugała komentuje tę zmianę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - Dlaczego przegrał Bronisław Komorowski? Dlatego że reprezentował wartości, które są wartościami dla coraz mniejszej liczby ludzi w Polsce. On należy do pokolenia, które jest szczęśliwe, że żyje w wolnej Polsce. To szczęście sprawia, że nie widzi niedoskonałości życia codziennego. Dorosło tymczasem nowe pokolenie, które nie wie, że jest szczęśliwe, że nie żyje w starym ustroju, do którego obalenia przyczynił się Bronisław Komorowski. Oni chcą czegoś zupełnie innego. Wydawało się, że Komorowski reprezentuje siły, które nie pozwalają na zmiany, to ludzie poparli młodszego kandydata, który mówił, że wszystko można zmienić - mówił w Poranku Radia TOK FM Jarosław Gugała z Polsatu.

Dodał, że sondaże, które przez trzy lata były publikowane, uśpiły ludzi Komorowskiego. A dodatkowo nikt nie przewidział wzrastającej fali niezadowolenia, która przejawiła się w doskonałym wyniku Pawła Kukiza.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM