Marek Sawicki przyznaje, że modli się o deszcz, ale jest mało skuteczny [244. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto), można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad 200 wydań...

CO NOWEGO?

Zwycięzcą notowania 243. zostało krótkie, ale mocne pożegnanie z programu Ewy Podolskiej, na drugim tym razem dwukrotny zwycięzca kolejnych wydań "List" prof. Jerzy Vetulani, na trzecim zaś - o Keplerze.

Wśród premier m.in. były Pan Prezydent mniej krwiożerczy, rezultat zablokowania, tradycyjna modlitwa o deszcz i sprawiedliwa pomyłka w nazwiskach.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - I wzajemnie... Edyta Baker u Aleksandry Pezdy

TOK 2 - Opad. Marek Sawicki u Jana Wróbla

TOK 3 - Półserio. Michał Szułdrzyński u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 4 - On air. Jerzy Baczyński, Konrad Sadurski u Macieja Zakrockiego

TOK 5 - Raczej spacer. Bronisław Komorowski, Tomasz Lis

TOK 6 - Następnym razem. Łukasz Mężyk, Aleksandra Pezda, Maciej Zakrocki

TOK 7 - To pa. Włodek Dembowski vel Paprodziad u Ewy Podolskiej

Głosuj w 244. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM