"Czy chcesz, by w kraju żyło się lepiej i żeby suszy nie było" - Gugała proponuje trzecie referendum

Wykorzystywanie instytucji referendum do bzdurnych celów, to kolejny cios w naszą słabą państwowość. To zabawa z ogniem i skrajna nieodpowiedzialność ze strony całej klasy politycznej - ocenił w TOK FM Jarosław Gugała. Wg dziennikarza pytania w obu referendach są "szkodliwe i głupie". A dodatkowo, takie głosowanie to droga zabawa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Skoro referendum jest w tym sezonie politycznym najmodniejsze, dziennikarz "Polsatu" proponuje trzecie głosowanie. - Trzeba zapytać Polaków, czy chcą, by w kraju żyło się lepiej, czy chcą żyć do stu lat w pełnym zdrowiu i żeby suszy nie było - proponował w "Poranku Radia TOK FM".

Jarosław Gugała nie zostawił suchej nitki na referendach zaproponowanych przez Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudę. - Wszystkie pytania są głupie, szkodliwe i demagogiczne. Wykorzystywanie instytucji referendum do takich bzdurnych celów, to kolejny cios w naszą słabą państwowość. To zabawa z ogniem - przestrzegał dziennikarz.

Zdaniem Gugały, organizowanie dwóch referendów jest nie tylko szkodliwe, ale także bardzo drogie. - A ja już dziś mogę powiedzieć, że żadne z nich nie będzie miało wymaganej frekwencji. W związku z tym to po prostu zawracanie głowy i wyrzucanie grubych pieniędzy z państwowej kasy.

TOK FM PREMIUM