Najsztub dowiedział się, że Lichocka startuje w wyborach. ''Nie mogłem przestać się śmiać'' [248. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 247. wygrała profesor Monika Płatek ze swymi istotnymi wątpliwościami w sprawie referendum, na drugim profesor Krzysztof Dołowy, na trzecim: Janusz Palikot.

Wśród premier w notowaniu 248 - Paweł Kukiz o światopoglądach, różnica między twierdzeniem a prawem, zgoda narodowa, bon ton i savoir-vivre, kaczka o pociągu i nieidealna ustawa.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Troszkę nie za bardzo. Łukasz Abgarowicz u Janiny Paradowskiej

TOK 2 - Ale o co chodzi? Prof. Monika Płatek u Cezarego Łasiczki

TOK 3 - Dla dobra Polski. Ludwik Dorn

TOK 4 - Światopogląd. Paweł Kukiz

TOK 5 - Zgoda. Narodowa. Sergiusz Kowalski i Tomasz Piątek u Piotra Najsztuba

TOK 6 - Znalazłem. Michał Broniatowski, Joanna Solska, Marek Tejchman u Macieja Głogowskiego

TOK 7 - Niepieprzny pociąg. Marek Belka, Adam Glapiński

Głosuj w 248. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM