Człowiek Kukiza: W ostatnim czasie faktycznie zajęliśmy się sobą. Wszystko przez parszywą ordynację

Jedynka Kukiz'15 w Łodzi tłumaczy, czemu jego ugrupowania nie było dużo w mediach. I mówi o tym, że nie przejmuje się sondażami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Słabe sondaże ruchu Pawła Kukiza martwią? Wg najnowszego sondażu Kukiz '15 oscyluje na granicy progu wyborczego.

- Przez ostatni czas trochę nas nie było przez zamieszanie związane z listami wyborczymi - mówił Piotr Apel, szef sztabu medialnego, jedynka Ruchu Kukiz '15 z Łodzi.

- Z tym bur... ekhm... bajzlem - poprawił się w ostatniej chwili Jan Wróbel. - Boście się zajmowali sobą przez ostatnie tygodnie - dodał.

- To wszystko jest efektem tej parszywej ordynacji. Możemy komunikować jasno z kim i po co idziemy - mówił Apel.

- Ale wy idziecie po 4 procent! - stwierdził prowadzący Poranek Radia TOK FM. - 4,5... Jak w tym tempie będziecie szli, to będziecie mieli 0,4 - mówił Jan Wróbel.

Apel powtarzał, że nie przywiązuje się do sondażu. - To jest harmonijka. Poparcie może skakać. Najważniejsze jest, żebyśmy szli z jasnym przekazem dokąd idziemy i po co. Znajdzie się grupa ludzi, która nas poprze. I to na tyle duża, żeby ten system zmienić - stwierdził Apel.

W majowych wyborach prezydenckich Paweł Kukiz zajął trzecie miejsce i uzyskał wynik 20 proc.

TOK FM PREMIUM