Usłysz swojego posła. Akcja TOK FM w czwartek w Katowicach

Katowice to drugie po Krakowie miasto, w którym pojawi się dmuchany Sejm TOK FM, a wieczorem odbędzie się debata kandydatów w wyborach parlamentarnych.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Trwa przedwyborcza akcja TOK FM. W każdy wtorek i czwartek ekipa radia odwiedzi 14 największych miast w Polsce. Akcja "Usłysz swojego posła" to nie tylko debata kandydatów do Sejmu (zawsze o godz. 18), ale także okazja, żeby zagłosować w Sejmie - dmuchana makieta staje w centralnych miejscach odwiedzanych miast. Posłem może zostać każdy - może wystąpić z przemówieniem albo zagłosować. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ>>

W Katowicach zadamy dwa pytania - "czy jest Pani/Pan za likwidacją prawa małżonków do wspólnego rozliczania podatków" oraz "czy jest Pani/Pan za przywróceniem ośmiu klas w szkole podstawowej zamiast gimnazjów".

Zobacz wideo

Debatę poprowadzi Maciej Głogowski. Zaproszenie do niej przyjęli: Marek Wójcik (PO), Andrzej Sośnierz (PiS), Zbyszek Zaborowski (Zjednoczona Lewica - SLD+TR+PPS+UP+Zieloni), Przemysław Wipler (KORWiN), Monika Rosa (Nowoczesna).

Osoby, które nie zdążą dotrzeć na wydarzenie, mogą posłuchać debaty na żywo w TOK FM.

Za nami już debata w Krakowie . W najbliższy wtorek - 15 września - będziemy we Wrocławiu. Usłysz swojego posła - polub wydarzenie na Facebooku >>>

TOK FM PREMIUM