Ach ci dziennikarze... Pytają i pytają [250. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad 200 wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 249. bezapelacyjnie wygrywa Marcin Mastalerek i kwestia, czy konferencja prasowa jest po to, by dziennikarze mogli zadać pytanie, na drugim: gryzaczek Kacperka, trzecie: zgoda narodowa ex aequo z poreferendalnym klimatem.

Wśród premier w notowaniu 250.: dużo fragmentów z debat Usłysz Swojego Posła, ponadto skromność Marka Goliszewskiego, wyjątkowość Jana Wróbla, grill a polityka, trwająca nieobecność pewnej minister i poznańska budowa na 102: sto metrów chodnika i dwie latarnie (plus jedna lampa).

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Przez telefon. Debata USP Częstochowa, Szymon Giżyński, Agata Kowalska

TOK 2 - USW. Jan Wróbel

TOK 3 - Maszynka. Debata USP Częstochowa, Jarosław Soja, Agata Kowalska

TOK 4 - Nieobecna. Cezary Michalski, Jan Wróbel

TOK 5 - Skojarzenia. Debata USP Wrocław: Kornel Morawiecki, Małgorzata Tracz, Małgorzata Waszkiewicz

TOK 6 - Skromność. Marek Goliszewski u Jana Wróbla

TOK 7 - 10 000 cm. Małgorzata Piwińska

TOK 8 - Średnia grillowa. Jan Wróbel

TOK 9 - Nie do pomyślenia. Dziennikarze, Beata Szydło, Marcin Mastalerek

TOK 10 - To mów. Joanna Lichocka u Dominiki Wielowieyskiej

Głosuj na Listę Przebojów TOK FM!

DOSTĘP PREMIUM