Konkordat mówi, o czym mówi, czyli egzegeza posła PiS [251. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W Liście Przebojów ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do Listy emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej - zagłosować. Co piątek po godz. 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad 200 wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 251. wygrywa fragment jednej z naszych debat w cyklu "Usłysz swojego posła": debaty we Wrocławiu. Na drugim - wykład Marcina Mastalerka o jego oczekiwaniach względem dziennikarzy podczas konferencji prasowych. Na trzecim - cisza, której radio nie lubi.

Wśród premier w notowaniu 251.: kolejny fragment debaty w cyklu "Usłysz swojego posła", filmowo - piosenkarski komentarz do meandrów taktyki legislacyjnej w polskiej służbie zdrowia oraz Jan Wróbel o jedynkach.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Skojarzenia. Debata USP Wrocław: Kornel Morawiecki, Małgorzata Tracz, Małgorzata Waszkiewicz

TOK 2 - Tu jedynka. Jan Wróbel

TOK 3 - Ciąg dalszy nastąpi. Agnieszka Lichnerowicz

TOK 4 - Po ten kwiat czerwony. Paulina Kieszkowska-Knapik u Kuby Janiszewskiego

TOK 5 - Bez egzegezy. Szymon Giżyński, Agata Kowalska

Głosuj na Listę Przebojów TOK FM!

TOK FM PREMIUM