Zamek? Koloseum? Przechodnie w Gdańsku nie wiedzą, co to za namiot [252. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 251. wygrywa fragment jednej z naszych debat w cyklu Usłysz Swojego Posła: debaty w Częstochowie. Na drugim - filmowe porównania i cytat z piosenki w wykonaniu Pauliny Kieszkowskiej-Knapik, na trzecim: nagranie, które przed tygodniem wygrało, czyli fragment debaty USP Wrocław.

Wśród premier w notowaniu 252: kolejne fragmenty debat USP - ale też nagranie sprzed naszego dmuchanego namiotu przypominającego, jak nam się do tego momentu wydawało, Sejm, a ponadto: przedwyborcze stałe elementy wywiadu radiowego z politykiem, intro informacji oraz - podróżujący: papież i Ola.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Dni tygodnia. Daniel Passent, Jan Ordyński, Tomasz Wróblewski, Jędrzej Winiecki

TOK 2 - Wszystko się zgadza. Debata USP Gdańsk, Agata Kowalska, Goście Debaty

TOK 3 - Stałe fragmenty gry. Izabela Kloc u Jana Wróbla

TOK 4 - Alfabetycznie: Igor Miecik, Aleksandra Pezda, Sławomir Sierakowski - u Mikołaja Lizuta

TOK 5 - Bo to się zwykle tak zaczyna. Filip Kekusz

TOK 6 - Bez egzegezy. Debata USP Częstochowa: Szymon Giżyński, Agata Kowalska

TOK 7 - Nie wszystkim się kojarzy. Pod namiotem podczas akcji USP w Gdańsku. Paweł Radzewicz, przechodnie

TOK 8 - Mniejszościowy komponent. Debata USP Białystok: Jakub Perkowski, Jarosław Matwiejuk, Agnieszka Lichnerowicz

Głosuj w 252. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM