Usłysz Swojego Posła. We wtorek jesteśmy w Radomiu, w czwartek w Lublinie

Trwa przedwyborcza akcja Radia TOK FM. W tym tygodniu odwiedzimy dwa kolejne miasta. W ich centrum stanie Sejm Radia TOK FM, a wieczorem odbędą się debaty kandydatów w wyborach parlamentarnych.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku>>

Radom i Lublin to kolejne miasta, które po m.in. Krakowie, Katowicach czy Gdańsku odwiedzamy w ramach akcji "Usłysz Swojego Posła" .

We wtorek akcja zawita do Radomia. Sejm stanie na ul. Żeromskiego, przy urzędzie miasta w godz. 10-17, natomiast debata parlamentarna zacznie się tradycyjnie o godz. 18 - w Łaźni - radomskim Klubie Środowisk Twórczych.

Z kolei w Lublinie (w czwartek) Sejm stanie na placu Litewskim (w godz. 10-17), a debata parlamentarna o godz. 18 odbędzie się na Wydziale Politologii UMCS.

Dlaczego warto odwiedzić Sejm? Można w nim oddać głos jak w prawdziwym sejmowym głosowaniu - wybierając opcje "za", "przeciw" lub "wstrzymuję się od głosu". W każdym z miast zadajemy dwa inne pytania. Wieczorem debatujemy z przedstawicielami partii politycznych startujących w wyborach z konkretnego regionu.

Akcja trwa od połowy września. Zakończymy ją w Warszawie, tuż przed wyborami.

Gdzie jeszcze odbędą się akcje?

13 października - Kielce, Sejm stanie na Rynku w godz. 10-17, debata parlamentarna o godz. 18 - Muzeum Dialogu Kultur; 15 października - Toruń (Rynek Staromiejski), debata parlamentarna o godz. 18, 20 października - Łódź (Pasaż Schillera), debata parlamentarna o godz. 18, 22 października - Warszawa, debata parlamentarna o godz. 18 - Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

TOK FM PREMIUM