Usłysz swojego posła. Dzisiaj odwiedzamy Lublin!

Lublin to kolejne miasto, w którym pojawi się dmuchany Sejm TOK FM, a wieczorem odbędzie się debata kandydatów w wyborach parlamentarnych.

Trwa przedwyborcza akcja TOK FM. Ekipa radia odwiedza 14 największych miast w Polsce. Akcja "Usłysz swojego posła" to nie tylko debata kandydatów do Sejmu (zawsze o godz. 18), ale także okazja, żeby zagłosować w Sejmie - dmuchana makieta staje w centralnych miejscach odwiedzanych miast. Posłem może zostać każdy - może wystąpić z przemówieniem albo zagłosować. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ>>

W Lublinie zadamy dwa pytania - "czy jest Pani/Pan za zniesieniem finansowania lekcji religii z budżetu państwa?'' oraz "czy jest Pani/Pan za wydłużeniem urlopów ojcowskich z 2 tygodni do 2 miesięcy?".

Zobacz wideo

Sejm w Katowicach stać będzie na placu Litewskim (w godz. 10-17), a debata odbędzie się na Wydziale Politologii UMCS. Początek o godz. 18. Zapraszamy.

Debatę poprowadzi Agata Kowalska. Zaproszenie do niej przyjęli: Janusz Palikot (Zjednoczona Lewica), Artur Soboń (Prawo i Sprawiedliwość), Michał Rozpendowski (KORWiN), Tomasz Warzocha (RAZEM), Marta Wcisło (Platforma Obywatelska).

Osoby, które nie zdążą dotrzeć na wydarzenie, mogą posłuchać debaty na żywo w TOK FM .

TOK FM PREMIUM