"Szydło chowa głowę w piasek. Pani kandydatko, Macierewicz to nie jest temat zastępczy - to temat podstawowy"

- Pani kandydatko, Macierewicz to nie jest temat zastępczy - to temat podstawowy. Niech pani powie, o co pani chodzi. Czy chce stać na czele państwa nieustannych weryfikacji, w którym "trzeba zmienić zdemoralizowany, przesiąknięty antypolskością aparat władzy", czy na czele państwa, które zrobiło ogromny postęp podczas 26 ostatnich lat? - apeluje Janina Paradowska do Beaty Szydło.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Kandydatka PiS na premiera unika wypowiedzi na temat Antoniego Macierewicza. Argumentuje, że "nie będzie wchodzić w narrację PO".

- To jest kolejny przypadek, kiedy pani kandydatka zachowuje się jak struś i chowa głowę w piasek. Pani kandydatko, to nie jest temat zastępczy - to temat podstawowy. Macierewicz nie jest członkiem PO. Jest wiceprezesem PiS, podobnie jak pani. Niech pani wejdzie w tę narrację i powie, o co pani tak naprawdę chodzi - mówiła Janina Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Antoni Macierewicz podczas spotkania w Chicago zapowiedział, że po wyborach prezydent Andrzej Duda opublikuje aneks do raportu z likwidacji WSI. Wiceszef PiS porównał też Bronisława Komorowskiego do Bieruta, nazwał Donalda Tuska zdrajcą i obiecał, że w miejscu Pałacu Kultury w Warszawie stanie "kolumna chwały".

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM