"Ja pierdykam..." Jak Tomasz Piątek wykończył Piotra Najsztuba [253. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 252 wygrywa Filip Kekusz i fragment "Informacji radia TOK FM", na drugim ex aequo - przechodnie sprzed namiotu USP w Gdańsku oraz fragment debaty w Częstochowie, na trzecim: niezależność PSL, czyli "następne wybory wygra nasz przyszły koalicjant".

Wśród premier w notowaniu 253. - jeszcze więcej fragmentów z naszych debat, tym razem przede wszystkim z Radomia, ale też - z Lublina i Gdańska, ponadto: gorący komentarz do aktualnego Nobla, co robi się dzień po meczu oraz jaka myśl niemal odebrała głos Piotrowi Najsztubowi.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Ja mam taki głos. Debata USP Radom: Elżbieta Fornalczyk, Karolina Lewicka

TOK 2 - Dzień dobry. Anna Materska-Sosnowska, Tomasz Lis, Wiesław Władyka u Jacka Żakowskiego

TOK 3 - Plan likwidacyjny. Debata USP Radom: Robert Mordak, Karolina Lewicka

TOK 4 - Szeptem. Piotr Najsztub, Tomasz Piątek

TOK 5 - Pytanie. Debata USP Gdańsk: Agata Kowalska, Słuchacz

TOK 6 - Geografia prac naukowych. Prof. Magdalena Fikus, ks. Grzegorz Michalczyk u Cezarego Łasiczki

TOK 7 - Jaka to pomyłka? Debata USP Radom: Ludwik Dorn, Karolina Lewicka

TOK 8 - Nie zapominajmy o publiczności. Debata USP Lublin: Marta Wcisło, Agata Kowalska

TOK 9 - Bo to się zwykle tak zaczyna. Filip Kekusz

Głosuj w 253 notowaniu Listy Przebojów

DOSTĘP PREMIUM