"A jak się pan Kukiz czuje?" Mistrzowska riposta prowadzącej debatę [255. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu Tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 254. ponownie wygrał Piotr Najsztub i jego szept, na drugim, ex aequo - fragmenty debaty Usłysz Swojego Posła z Torunia i z Kielc, na trzecim: Daniel Passent i anegdota noblowska.

Wśród premier: profesor o spacerach na melinę w PRL-u, skala Chin, niemiecki - łatwiejszy czasem do wymówienia od polskiego, a także kolejne fragmenty z ostatnich już debat w cyklu USP, czyli Usłysz Swojego Posła, których będzie się słuchało tym ciekawiej, że "Lista" nr 255 pojawia się na naszym portalu już po ciszy wyborczej i, co ważniejsze, po wyborach.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Riposta. Debata USP Warszawa - Piotr Bakun, Agata Kowalska

TOK 2 - Szeptem. Piotr Najsztub, Tomasz Piątek

TOK 3 - Sala wie lepiej. Debata USP Warszawa: Małgorzata Gosiewska, Agata Kowalska

TOK 4 - 7 dni. Prof. Bogdan Góralczyk, Agnieszka Lichnerowicz

TOK 5 - Słowo na "katastr". Debata USP Toruń, Jerzy Wenderlich, Karolina Lewicka

TOK 6 - Co jest naprawdę interesujące? Prof. Krzysztof Konarzewski u Cezarego Łasiczki

TOK 7 - A teraz... Hanna Zielińska i Marek Zagańczyk

TOK 8 - Szczerość. Debata USP Warszawa, Adam Kądziela, Agata Kowalska

Głosuj w 255. notowaniu listy przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM