"Doświadczony polityk, osoba dobrze przygotowana" - min. Kosiniak-Kamysz chwali kandydatkę PiS

- Jeśli ktoś od lat jest zaangażowany w pracę sejmowej komisji, to wie o wszystkim co się dzieje, jakie są wyzwania. Dobrze, że przyjdzie osoba znająca bieżące problemy - tak min. Władysław Kosiniak-Kamysz komentował informacje, że jego następczynią ma być posłanka PiS Elżbieta Rafalska. Szef resortu pracy liczy, że nowy rząd będzie kontynuował "linię wsparcia rodziny, rozwoju rynku pracy" realizowaną przez koalicję PO-PSL.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Zdaniem min. Władysława Kosiniaka-Kamysza, Elżbieta Rafalska to dobra kandydatka na ministra pracy i polityki społecznej. - To doświadczony polityk z dobrą opinią. Bardzo aktywna w sejmowej komisji, nie zawsze się zgadzaliśmy, ale zawsze była to aktywność merytoryczna - mówił minister w "Poranku Radia TOK FM".

Elżbieta Rafalska pracowała już w resorcie pracy i polityki społecznej, w latach 2006-2007 była podsekretarzem stanu. W parlamencie jest obecna od 2005 roku, zdobyła wtedy mandat senatora z listy PiS. Od 2007 roku pracuje jako posłanka.

TOK FM PREMIUM