Żakowski wieszczy: Teraz tak będzie. Będziemy gadać dużo i bez sensu [257. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

W kolejnym notowaniu naszej listy ponownie wygrał fragment debaty z cyklu Usłysz Swojego Posła, ten o nieobecnym Pawle Kukizie, na drugim - Jan Wróbel, dość zjadliwie, o standaryzowaniu szkół, na trzecim: Adam Balcer z jeszcze bardziej dobitnym poczuciem humoru.

Wśród premier - jak zwykle bezbłędnie puentująca Dorota Sumińska, specyficzne ekspertyzy, twórczość Gershwina i wreszcie: trzódka o "Liście" - bez montażu, ale dziękujemy za troskę.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Sposób na zagłodzonego szakala z krokodylem. Słuchaczka, Dorota Sumińska

TOK 2 - Po tysiącu na dywan. Adam Dobrawy u Agaty Kowalskiej

TOK 3 - Fantastyczny pomysł. Janina Paradowska

TOK 4 - Nie ci święci. Bogusław Liberadzki u Macieja Zakrockiego

TOK 5 - George. Monika Rekowska u Cezarego Łasiczki

TOK 6 - Riposta. Debata USP Warszawa - Piotr Bakun, Agata Kowalska

TOK 7 - Cytat, bez montażu. IOoA: Wiesław Władyka, Jacek Żakowski, Tomasz Lis, Tomasz Wołek

Głosuj w 267 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM