Desygnacja premier Szydło, a prezydent gratuluje prezesowi - Wielkiemu Człowiekowi... [258. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

257. notowanie wygrał obszerny fragment dyskusji tzw. "piątkowej trzódki", w finale wprost nawiązującej do "Listy Przebojów", na drugim - ubiegłotygodniowy zwycięzca oraz Dorota Sumińska w rozmowie ze Słuchaczką, na trzecim: o niezbędności ekspertyz dywanów.

Wśród premier: pierwszy w tej kadencji Sejmu wniosek formalny, ekspansja zagraniczna tzw. polskiego wilka, płynność mowy o świcie, piątkowa względność wartości walut, o terierze, okładkach, odwadze a także: obszerny fragment wystąpienia Prezydenta.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Na dobry początek. Janusz Sanocki

TOK 2 - O okładkach. Jan Wróbel

TOK 3 - Airedale. Iza Łopuch i Liubow u Wojtka Krzyżaniaka

TOK 4 - O świcie. Aleksandra Dziadykiewicz

TOK 5 - Co można. Maciej Głogowski

TOK 6 - O wilku mowa. Paweł Średziński u Pawła Sulika

TOK 7 - Rozetki i kokardki. Janusz Sibora u Przemysława Iwańczyka

TOK 8 - Cytat, bez montażu. IOoA: Wiesław Władyka, Jacek Żakowski, Tomasz Lis, Tomasz Wołek

TOK 9 - Dowód odwagi? Adam Bielan u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 10 - Gratulacje. Prezydent Andrzej Duda

Głosuj w 258. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM