Pomocny prezydent Duda. "Uwolnił wymiar sprawiedliwości od wielkiego problemu, przeciął węzeł gordyjski"

Jacek Sasin chwali prezydenta Dudę. Jak przekonywał w TOK FM, ułaskawienie Mariusza Kamińskiego to lepsze rozwiązanie niż czekanie na wyrok sądu II instancji. - Każdy wyrok byłby kontestowany. Przecież wyrok uniewinniający nie zadowoliłby zajadłych krytyków Kamińskiego - argumentował poseł PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Zdaniem Sasina, decyzja prezydenta w sprawie byłego szefa CBA, to de facto pomoc dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Bo Andrzej Duda "przeciął węzeł gordyjski", jakim stała się dla prokuratorów i sędziów sprawa prowokacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego

- Prezydent więc uwolnił niejako wymiar sprawiedliwości od wielkiego problemu, ślepej uliczki do której się wymiar sprawiedliwości zapędził. Przecież wyrok sądu I instancji był wyższy niż domagała się prokuratura. To rzecz bez precedensu - ocenił gość "Poranka Radia TOK FM".

Co ciekawe, zdaniem posła Sasina, decyzje w stylu ułaskawienia Kamińskiego, to nic innego jak element wygaszania "wojny polsko-polskiej".

- Trzeba kończyć tematy, które zostały wzniecone prze poprzednia władze, te zarzewia wojny polsko-polskiej.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM