"Czy mamy histeriomat? Nie mogę słuchać, jak nadużywasz wielkich kwantyfikatorów!" - Kurkiewicz i Baranowska kłócą się o TK

- Teraz mówi się o końcu demokracji, zamachu na demokrację. A kiedy PO wybierała sędziów, to pies z kulawą nogą się tym nie interesował - przekonywała w TOK FM Kamila Baranowska. Argumentacja dziennikarki "Do Rzeczy" zirytowała Romana Kurkiewicza. - Ja byłem psem z kulawą noga - ripostował.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Zdaniem Kamili Baranowskiej, kiedy PO pod koniec poprzedniej kadencji Sejmu wybierała sędziów TK, pojawiły się "tylko pojedyncze głosy" oburzenia. - Nie było takiego larum jak dziś. Mnie chodzi o proporcje - przekonywała dziennikarka w "Poranku Radia TOK FM", podkreślając, że "dziś histeria jest nieporównywalna do tego, co się działo wówczas".

- Czy mamy jakiś histeriomat? Okazuje się, że największym politycznym problemem jest jakaś histeria, bo PiS robi wszystko, żeby nie móc być za cokolwiek pochwalonym - odpowiadał Roman Kurkiewicz z Collegium Civitas i TVN24.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM