I to pytanie o podstawę prawną... [261. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

W notowaniu 260 zwycięzca bez zmian: ale ponieważ fragment pamiętnego występu prezydenta Dudy wygrał po raz trzeci, zgodnie z regulaminem "Listy Przebojów" ponownie ubiegać się o laur zwycięzcy nie może: trafia do annałów naszego programu. Na drugim poseł Piotrowicz, na trzecim: redaktor Wróbel.

W notowaniu 261. zatem - same premiery: znowu cytat z debaty sejmowej ale też - z rozprawy przed Trybunałem Konstytucyjnym, ponadto: o kościelnym komforcie finansowym oraz o początkach polskiej współczesnej demokracji a także o tym co z tego, być może, wynikło.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Stołówka. Kamila Gasiuk - Pihowicz

TOK 2 - Tylko jedno pytanie. Marek Zubik, Robert Brochocki

TOK 3 - Zamyślenie. Piotr Najsztub, Józef Pinior

TOK 4 - Komfort. Patrycja Wanat, abp Stanisław Gądecki

TOK 5 - Tak to się zaczęło. Agnieszka Lichnerowicz, Agata Kowalska, Maciej Głogowski

Głosuj na Listę Przebojów!

DOSTĘP PREMIUM