Sędzia TK bezlitośnie przepytuje posła PiS [262. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W ?Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

W notowaniu 261 bezapelacyjnie wygrał fragment nagrania z posiedzenia Trybunału Konstytucyjnego - fragment z dużą ilością ciszy. Na drugim: wschodząca gwiazda Nowoczesnej, na trzecim - arcybiskup krotochwilnie o pieniądzach.

W notowaniu 262. - kolejny zestaw cisz przed Trybunałem, poseł Petru o amplitudach kontrolowanych napięć u Prezesa, poseł Wilk - dość ogólnie z kolei a także: co by było gdyby wszyscy w radiu zamiast mówić - jęli miauczeć.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Miau. Słuchacz, Karol Szczawiński, Hubert Pyrgies u Doroty Sumińskiej

TOK 2 - Prezes a kadencja. Piotr Tuleja, Marek Ast

TOK 3 - Arka. Jacek Wilk u Jana Wróbla

TOK 4 - Tylko jedno pytanie. Marek Zubik, Robert Brochocki

TOK 5 - Ogień. Ryszard Petru

TOK 6 - W przyszłości - dialog. Małgorzata Sadurska u Jana Wróbla

Głosuj w 262. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM