"Mi nie wypada powtórzyć. Ale... "Cała Polska z Was się śmieje..." [263. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 262 wygrał Ryszard Petru, z niesławnym cytatem o poseł Pawłowicz i nieco mniej zauważonym - o prezesie Kaczyńskim, na drugim i trzecim miejscu: trybunałowe cisze.

Wśród premierowych propozycji w notowaniu 263: fragment wystąpienia wspomnianego prezesa, komentarz do innego wystąpienia wspomnianego prezesa, konferencja prasowa z winy dziennikarzy poświęcona w dużej mierze nie temu czemu chciałyby Panie i Pan na niej występujący, ponadto - ulubione "Listowe" momenty typu "uwaga, jesteśmy już na antenie", niechcący ujawniony nick jednego z naszych redakcyjnych Kolegów, kto co widział (albo nie) i wreszcie: o prezencie, niekoniecznie jedynie pod choinkę.

Aha, i jeszcze jedno: kolejne wydanie "Listy" dopiero w Nowym, 2016 roku - tak się złożyło, że w dodatku dopiero 8. stycznia.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Ogień. Ryszard Petru

TOK 2 - Niepokorni? Elżbieta Witek, dziennikarze

TOK 3 - Nic nie jest wstrzymywane. Beata Szydło

TOK 4 - Ciebie przy tym nie było. Ludwika i Henryk Wujcowie

TOK 5 - Uroki sprzeczności. Adam Ozga

TOK 6 - Paulus. Jarosław Urański, Agnieszka Lichnerowicz

TOK 7 - A czerwona lampka? Goście EKG oraz Macieje: Zakrocki i Głogowski

TOK 8 - Na odsłuch. Anna Materska - Sosnowska

TOK 9 - O co tutaj chodzi. Jarosław Kaczyński

TOK 10 - Prezent dobry nie tylko pod choinkę. Paweł Majtkowski u Piotra Maślaka

Głosuj w 263. Liście Przebojów

DOSTĘP PREMIUM