Zrób sobie serwis i przeczytaj go. Niech usłyszy Cię cały świat. Tak TOK FM wspiera WOŚP

Zawsze marzyłeś o tym, żeby zostać radiowcem? TOK FM umożliwi Ci to. Przez 6 minut będziesz na antenie radia - co trzeba zrobić? Wygrać licytację. Radio TOK FM w ten sposób wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Będzie Cię słychać w 19 największych polskich miastach i na całym świecie za pośrednictwem internetu! Radio TOK FM - jak co roku - wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest wydanie Informacji TOK FM. Zwycięzca aukcji z pomocą naszego dziennikarza przygotuje i przeczyta na antenie autorski radiowy serwis informacyjny. Nagranie dostanie w formie elektronicznej.

Serwis informacyjny trwa około 6 minut, jego przygotowanie (napisanie, zmontowanie dźwięków) - 3-4 godziny. Gość w ekipie Pierwszego Radia Informacyjnego pozna szczegóły tworzenia programu stacji, pozna naszych prowadzących, weźmie udział w wycieczce po radiu i wdroży się w działanie naszego multimedialnego newsroomu!

Zainteresowani? Jeszcze można licytować - link do aukcji.

Informacje przeczytać można tylko z warszawskiego studia Radia TOK FM. Termin do uzgodnienia. Redakcja zastrzega sobie prawo do niewyrażenia zgody na emisję wiadomości przygotowanych przez zwycięzcę aukcji jeżeli naruszą obowiązujące prawo, normy obyczajowe lub standardy obowiązujące w Radiu TOK FM.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM