Serwis sprzedany. "Paweł-Kielce" zapłacił 5,5 tysiąca zł za występ w radiu TOK FM

5,5 tys. zł zapłaci osoba, która wygrała aukcję i to ona przeczyta na antenie radia TOK FM przygotowany przez siebie serwis. Całą kwotę przekażemy na WOŚP.

Radiom TOK FM zagrało z WOŚP. I choć Wielka Orkiestra już za nami, to dopiero w poniedziałkowe popołudnie zakończyliśmy naszą licytację .

Najwyższą kwotę, którą przekażemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaproponował użytkownik o nicku "Paweł-Kielce".

Gość w ekipie Pierwszego Radia Informacyjnego pozna szczegóły tworzenia programu stacji, pozna naszych prowadzących, weźmie udział w wycieczce po radiu i wdroży się w działanie naszego multimedialnego newsroomu.

Serwis informacyjny trwa około 6 minut, jego przygotowanie (napisanie, zmontowanie dźwięków) - 3-4 godziny. Nagranie swojego serwisu dostanie w formie elektronicznej na pamiątkę.

- 44 047 594 mln zł zebrano w niedzielę podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla pediatrii i seniorów - poinformował dziś szef WOŚP Jerzy Owsiak.

Ostateczny wynik zbiórki, w której uczestniczyło 120 tys. wolontariuszy w kraju i za granicą, będzie znany za kilka tygodni; zwykle jest on podawany na początku marca. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Za już zebraną kwotę WOŚP będzie mogła wyposażyć w nowoczesnych sprzęt nawet 320 oddziałów szpitalnych. Szef WOŚP podziękował wszystkim zaangażowanym w tegoroczną akcję, m.in. służbom mundurowym, włodarzom miast, w których odbywały się koncerty oraz artystom, a także mediom.

W zeszłorocznym Finale WOŚP zebrała ponad 53 mln zł; po raz trzeci zbierała pieniądze na zapewnienie godnej opieki najstarszym pacjentom oraz na diagnozowanie najmłodszych. Po raz kolejny wspierała onkologię i kardiochirurgię dziecięcą oraz - po raz pierwszy - dwie nowe dla fundacji dziedziny: reumatologię i pulmonologię.

DOSTĘP PREMIUM