"Nawet Państwo nie wiedzą, jak mi miło powiedzieć dzień dobry"

- Cieszę się, że Państwo są z nami, że mam do kogo mówić - tak Piotr Kraśko przywitał się ze słuchaczami TOK FM. I cytował Jeremiego Przyborę. Dziennikarz po 25 latach pracy w TVP rozstał się z telewizją publiczną. Po objęciu prezesury TVP przez Jacka Kurskiego został skreślony z grafiku prowadzących "Wiadomości".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas "Nawet Państwo nie wiedzą, jak mi miło powiedzieć dzień dobry" - tak Piotr Kraśko rozpoczął dzisiejszy "Poranek Radia TOK FM". I zaapelował do słuchaczy: "Piszcie Państwo, o czym powinniśmy rozmawiać, o co spierać. Jak mówił Jeremi Przybora: "to nie międzymiastowa, to międzyludzka".

Dziennikarz i wieloletni szef "Wiadomości" rozstał się z TVP, po objęciu stanowiska prezesa telewizji publicznej przez Jacka Kurskiego.

W poniedziałek, na Twitterze, podziękował widzom i współpracownikom za wspólne 25 lat. Ostatni raz poprowadził "Wiadomości" w piątek 8 stycznia.

Nową szefową najważniejszego programu informacyjnego telewizji publicznej została Marzena Paczuska. W czasach poprzednich rządów PiS była zastępcą Jacka Karnowskiego, ówczesnego szefa "Wiadomości".

DOSTĘP PREMIUM