"Proszę o przerwę i przebudzenie ministra Jurgiela śpiącego w dolnej palarni" [267 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Minimalną przewagą głosów, ale jednak miejsce pierwsze w 266. notowaniu "Listy" zajęła premier Beata Szydło udzielająca odpowiedzi Guy Verhofstadtowi podczas pamiętnej debaty w Parlamencie Europejskim. Na miejscu drugim: ubiegłotygodniowi zwycięzcy, czyli Marek Kuchciński i Władysław Kosiniak - Kamysz, na trzecim - wicepremier Piotr Gliński i Maciej Knapik.

Do premier dołącza zatem jedno z wystąpień premier Szydło w PE, wśród premier - fragment innego wystąpienia pani premier (choć miało ono miejsce w ramach tej samej debaty) oraz kilka cytatów z ministra Waszczykowskiego, jeden - z sejmowej debaty z udziałem Marcina Celińskiego, ponadto: posłanka Zawisza o seksie i socjalu, stałe elementy programów które zabrzmiały nieco niestandardowo i wreszcie, na koniec, posłanka Gajewska i wniosek o przerwę by obudzić ministra.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Milion. Paweł Sulik, Witold Klaus, Beata Szydło, Dominika Wielowieyska, Witold Waszczykowski, Mateusz Morawiecki

TOK 2 - To nie ja. Witold Waszczykowski u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 3 - United Union. Witold Waszczykowski

TOK 4 - Tak czy nie? Guy Verhofstadt, Beata Szydło, Martin Schultz

TOK 5 - 007. Maciej Głogowski, Andrzej Arendarski, Robert Gwiazdowski

TOK 6 - O sympatiach. Karolina Głowacka, Karol Wójcicki

TOK 7 - Jaki powinien być seks. Marcelina Zawisza u Jana Wróbla

TOK 8 - Co wolno nastolatkom. Marcin Celiński

TOK 9 - W dolnej palarni. Kinga Gajewska

TOK 10 - Pah, pah, pah. Karolina Głowacka

Głosuj w 267. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM