Prof. Zybertowicz: Antoni Macierewicz ma taką właściwość, że robi rzeczy, którym innym się nie śnią [268 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Miejsce 1 to tym razem: specyficzna wizytówka naszego Gościa w wykonaniu Karoliny Głowackiej, na drugim - o 1:30 w nocy w Sejmie, trzecie: pytania o precyzję wystąpienia w Strasburgu premier Beaty Szydło.

Wśród premier - jeszcze więcej specyficznych wizytówek, pytanie o ubiór 50 strażników miejskich, zarządzanie źródełkami, prezydent Duda o swej koleżance ze szkolnej ławy i, na deser, rozmowa jeden na jeden.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - O sympatiach. Karolina Głowacka, Karol Wójcicki

TOK 2 - IMO. Agnieszka Lichnerowicz

TOK 3 - O jedną nutkę za dużo. Agata Kowalska

TOK 4 - Trudno będzie przeoczyć. Filip Kekusz

TOK 5 - O Ani. Andrzej Duda

TOK 6 - Milionowe źródełka. Jarosław Sellin u Jana Wróbla

TOK 7 - Łaskawość żony. Agnieszka Wiśniewska, Jan Wróbel

TOK 8 - Rozmowa. Prof. Andrzej Zybertowicz u Jacka Żakowskiego

Głosuj w 286 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM