Wołek: Kaczyński chce wyjść z Unii, chce izolacji Polski. Oczywiście po wyciągnięciu ile się da pieniędzy z tej okropnej UE

- Koncept izolacji Polski jest dla Kaczyńskiego zbawienny - mówił Tomasz Wołek w TOK FM. - Nikt nie będzie się wtrącał w nasze sprawy, nikt nie będzie nam dyktował - zaznaczył publicysta.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - O co tak naprawdę chodzi Jarosławowi Kaczyńskiemu? - zastanawiał się w Poranku Radia TOK FM Tomasz Wołek. Jak wyznał publicysta, coraz bardziej skłania się do przyznania racji Pawłowi Wrońskiemu. Według dziennikarza "Gazety Wyborczej" celem prezesa PiS jest "wyjście z Unii Europejskiej". - Koncept izolacji Polski jest dla niego zbawienny - ocenił Wołek. - Nikt nie będzie wtrącał się w nasze sprawy, nikt nie będzie nam dyktował - mówił.

- Już nawet Ameryka nie jest dla niego taka dobra, nie mówiąc o zgniłym, zdemoralizowanym Zachodzie - zaznaczył Wołek. - Kaczyński zmierza do izolacji Polski, oczywiście po wyciągnięciu pieniędzy ile się da z tej okropnej Unii - dodał.

TOK FM PREMIUM