KEFIR - Jacek Wilk podsumowuje politykę wicepremiera Morawieckiego [271. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 270, podobnie jak tydzień temu, wygrywa minister Kowalczyk tłumaczący język kampanii wyborczej w kontekście realizacji zapowiedzi oczywiście, na drugim: profesor Lidia Brydak, trzeciego miejsca tym razem nie ma.

Wśród premier zaś: specyfika dyrygentury, podobieństwo inicjałów, co jest jedzone, malowniczy (choć białawy) skrót oraz kim Lech Wałęsa być może był, kim jest, a kim nie jest - w przekonaniu Jacka Żakowskiego.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Pachnie Kafką. Wojciech Klicki u Jakuba Janiszewskiego

TOK 2 - Powyborcza precyzja. Henryk Kowalczyk u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 3 - Samozadowolenie a niekonsumpcyjność. Adam Szostkiewicz, Jan Ordyński, prof. Janusz Czapiński u Janiny Paradowskiej

TOK 4 - KEFIR. Jacek Wilk u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 5 - Hanna Zielińska pod batutą Jerzego Maksymiuka

TOK 6 - Kim jest Wałęsa. Jacek Żakowski

Głosuj w 271. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM