"Ja bym tam chciała, żeby do nas do studia przyszedł Kaczyński" VS "Diabelskie spojrzenie Piotra Kraśki'' [272 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Zwycięzca notowania 271. to - być może ku zaskoczeniu niektórych - rozwinięcie skrótu mającego charakteryzować politykę wicepremiera Morawieckiego. na drugim minister Kowalczyk, czyli nagranie które od dwóch tygodni triumfowało, miejsce 3 - Jacek Żakowski o tym, kim Lech Wałęsa być może był, a kim z pewnością nie jest.

Wśród premier w notowaniu 272 - napar z melisy przydatny w dyskusjach publicystów, Pan Ryszard u Pana Piotra, ponadto: o sztuce prawienia komplementów i o koniach a także odpowiedź na permanentne choć w sumie jeszcze nie zadane pytanie i wreszcie - co widać przez radio.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Audiospojrzenie. Jan Wróbel, Piotr Kraśko

TOK 2 - Nic dobrego. Maciej Zakrocki, Adam Szejnfeld

TOK 3 - Hippicznie. Janina Paradowska

TOK 4 - Pan Ryszard. Ryszard Czarnecki, Piotr Kraśko

TOK 5 - KEFIR. Jacek Wilk u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 6 - Jednym słowem. Paweł Cywiński u Agnieszki Lichnerowicz

TOK 7 - Oczekiwanie. Dominika Wielowieyska, Michał Szułdrzyński, Wojciech Maziarski

Głosuj w 272 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM