Prof. Rzepliński pozdrawia "wszystkich internetów" [273 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

W notowaniu 272 miejsce 1. zajęło audiospojrzenie, na drugim: ubiegłotygodniowy zwycięzca czyli KEFIR, trzecie: Pan Ryszard i Pan Piotr.

Wśród premier - trudne do policzenia minuty, jak nazywa się naprawdę prezydent Brazylii i dlaczego, pozdrowienia dla internetów oraz antyfonoholizm.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Bo to taki słodziak. Paweł Radzewicz

TOK 2 - Internety. Andrzej Rzepliński

TOK 3 - Audiospojrzenie. Jan Wróbel, Piotr Kraśko

TOK 4 - Zwrot akcji. Janina Petelczyc u Pawła Sulika

TOK 5 - O 13. Aleksandra Dziadykiewicz

Głosuj w 272 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM