"Cyniczna, obłudna do szpiku kości propozycja Kaczyńskiego"

Tomasz Wołek nie wierzy w dobre intencje Jarosława Kaczyńskiemu, który zaapelował do polityków o zawieszenie ostrych sporów politycznych. Wg publicysty, nie można wykluczyć, że do prezesa PiS "zaczyna docierać" iż otwarcie tak wielu frontów walki z przeciwnikami - w kraju i zagranicą - nie może skończyć się sukcesem.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Jarosław Kaczyński, przypomnijmy, zaproponował, by "przynajmniej do momentu, w którym zakończy się wizyta Ojca Świętego w Polsce", nie prowadzić ostrych sporów politycznych. - Nie będziemy wynosić naszych sporów na zewnątrz, będziemy działali tak, jak działa się w sytuacji nadzwyczajnej, bo mamy rzeczywiście sytuację nadzwyczajną - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

- Ta propozycja Kaczyńskiego jest cyniczna i obłudna do szpiku kości. Ale równocześnie stanowi świadectwo, że być może coś zaczyna docierać. Że wizerunek Polski, który PiS zdołał zdemolować i zniszczyć, to wartość której utraty Kaczyński się obawia - ocenił Tomasz Wołek w TOK FM.

TOK FM PREMIUM