Wołek: prezes Kaczyński ogłasza porozumienie, a pisowskie młyny czynią swoją powinność

- Kiedy Kaczyński obwieszczał miastu i światu, że nie ma wojny, jest porozumienie, młyny pisowskie czyniły swoją powinność - kolejne spółki są obsadzane swoimi ludźmi, w telewizji trwa prymitywna propaganda - komentował w TOK FM Tomasz Wołek.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasW czwartek w Sejmie odbyło się spotkanie liderów ośmiu partii, zaproszonych przez marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego: PiS, PO, Kukiz'15, Nowoczesnej, PSL oraz ugrupowań pozaparlamentarnych: KORWiN, SLD i Partii Razem. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Dialog i kompromis polityczny w Polsce". - Rozpoczął się dialog polityczny, tak bardzo Polsce potrzebny; to była rozmowa, a nie wojna - powiedział prezes PiS Kaczyński po spotkaniu.

- Jarosław Kaczyński osiągnął cel - udało się pokazać, że opozycja nie jest monolitem, a Ryszard Petru kompletnie nie rozumie polityki jest dziecięciem politycznym - mówił w TOK FM Tomasz Wołek. - W tym samym momencie, kiedy Jarosław Kaczyński obwieszczał miastu i światu, że nie ma wojny, jest porozumienie, trwa dialog, młyny pisowskie czyniły swoją powinność - kolejne spółki są obsadzane swoimi ludźmi, w telewizji trwa prymitywna, prl-owska propaganda, służba cywilna rozgromiona - możemy wyliczać w nieskończoność - dodał Tomasz Wołek.

TOK FM PREMIUM