"Ja przeżyłem wstrząs słuchając pana Ryszarda" [276. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Miejsce 1. w notowaniu 275 Listy Przebojów zajął bon mot Michała Kamińskiego o relacjach polski oficer - niemiecki komputer, na drugim: kierunki transportu węgla na terenie Polski, na trzecim - ex aequo - TOK 1,3 i 5.

Wśród premier w notowaniu 276. m.in. dużo o Ryszardzie Petru, rozczarowanie hierarchów Kościoła demokracją, pokaz stosowania prawa w puszczy, głos wsparcia dla Jana Wróbla, wujek dobra rada oraz kwestia istoty orzeczenia TK sprzed 4 lat.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Głos wsparcia. Jan Wróbel, Eliza Olczyk

TOK 2 - Wujek. Ryszard Czarnecki u Macieja Zakrockiego

TOK 3 - Czy w tornistrze jest buława? Wiesław Władyka

TOK 4 - Kolor ust. Adam Bodnar u Jacka Żakowskiego

TOK 5 - Oglądanie prawa w lesie. Jan Szyszko na konferencji prasowej

TOK 6 - Sfrustrowanie demokracją. O. Paweł Gużyński

TOK 7 - K 14/03/dubio. Jerzy Kwaśniewski u Agaty Kowalskiej

TOK 8 - Szczerość. Jan Król, Ryszard Wojtkowski, EKG u Macieja Głogowskiego

TOK 9 - Polityka godnościowa. Michał Kamiński

Głosuj w 276 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM