"Jarosław to nie Kuba" [277. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować.

Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 276. "Listy" wygrał ponownie cytat z Michała Kamińskiego, na drugim - o szczerości wśród beneficjentów aktualnej obsady politycznej, na trzecim: o rozczarowaniu pewnym politykiem.

Wśród premier: kolejny cytat z Michała Kamińskiego, tym razem o Jarosławie Kaczyńskim, ponadto - kim bywa się częściej w piąteczek, jaka jest relacja pomiędzy futbolem a basketbolem, pytania o źródło oraz słynny cytat z konferencji ministra rolnictwa o zależności pomiędzy wykształceniem a tym kto do czego się nadaje.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Kto tak mówił? Jacek Sasin u Jana Wróbla

TOK 2 - Piąteczek. Marcin Celiński, Tomasz Piątek u Piotra Najsztuba

TOK 3 - Na praktyce mieliśmy nawet dojenie krów. Konferencja prasowa, w roli głównej: Krzysztof Jurgiel, minister

TOK 4 - Polityka godnościowa. Michał Kamiński

TOK 5 - Jarosław to nie Kuba. Michał Kamiński u Mikołaja Lizuta

TOK 6 - Propozycja do Listy Przebojów. Piotr Śliwiński w rozmowie z Cezarym Łasiczką

Głosuj w 277. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM