"Pani myszko, teraz ja mówię!? [278. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień.

Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Zwycięzcą 277. notowania "Listy" jest Krzysztof Jurgiel w swym najsłynniejszym bodaj występie w ostatnich tygodniach, na miejscu 2. ex-aequo: prof. Śliwiński proponujący do "Listy" wypowiedź Prowadzącego o koszykówce oraz zwycięzca dwóch poprzednich edycji "Listy" - Michał Kamiński, na trzecim: Jacek Sasin o źródłach informacji.

Wśród premier: głośne - dosłownie i w przenośni - starcie posłanek Pawłowicz i Gasiuk-Pihowicz, do którego doszło podczas obrad sejmowej komisji sprawiedliwości, refleksje prawne marszałka - seniora Morawieckiego, polski żużel i poranne łączenie z Gdańskiem, o biegnącym czasie w kontekście osobistych doświadczeń z 1981 roku, o ciaputach oraz - u szczytów władzy: dwugłos o przebaczeniu.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Na praktyce mieliśmy nawet dojenie krów. Konferencja prasowa, w roli głównej: Krzysztof Jurgiel, minister

TOK 2 - Budynie. Tomasz Raczek

TOK 3 - Szok. Prof. Wojciech Kriegseisen u Karoliny Lewickiej

TOK 4 - Na odległość. IOoA: Głosy, Jacek Żakowski, Wiesław Władyka, Tomasz Lis, Tomasz Wołek

TOK 5 - Żużel. IOoA: Leszek Jażdżewski, Tomasz Piątek, Piotr Najsztub, Marek Borowski

TOK 6 - Zgodność. Kornel Morawiecki

TOK 7 - Kultura i sztuka. IOoA: Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Marek Ast

TOK 8 - Przebaczenie. Prezydent Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński

Głosuj w 278. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM