"Pani myszko, teraz ja mówię!" [279. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

W 278. notowaniu "Listy" największy odsetek Głosujących wyróżnił dwugłos (bo trudno tu mówić o dyskusji) Posłanek z komisji sejmowej ze znaczącym udziałem Posłów. Na drugim: inny dwugłos - Prezydenta i Prezesa, na trzecim - jazda po bandzie ex aequo z pamiętnym występem na konferencji prasowej ministra rolnictwa.

Wśród premier w 279. notowaniu - przypowieść o kopalnianej windzie, piękne słowa, deklinacja nazwisk, miejsce przy barykadzie, przekłamania w opisie, znaczenie kroju czcionki i wreszcie - tradycyjna, żeby nie powiedzieć: doroczna prezentacja dzwonka telefonu komórkowego Tomasza Wołka.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Życie chwilą. W rolach głównych: Ryszard Wojtkowski, Maciej Głogowski

TOK 2 - Sapania nie było. Marcin Zabłudowski

TOK 3 - Krój czcionki. Marcin Wicha u Cezarego Łasiczki

TOK 4 - Zuzia jest. Piotr Najsztub, Tomasz Piątek, Marcin Meller

TOK 5 - Nie okrakiem. Jakub Kulesza u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 6 - Tradycja. Tomasz Lis, Jacek Żakowski, Tomasz Wołek, telefon

TOK 7 - Jak u prof. Miodka. Przemysław Iwańczyk, Jakub Medek

TOK 8 - Kultura. I sztuka. IOoA: Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz, Kamila Gasiuk - Pihowicz, Marek Ast

TOK 9 - Piękne słowa. Manifestacja w Białymstoku

Głosuj w 279. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM