"Bez namiętności nie można polityki zrozumieć" [280. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować.

Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

279. notowanie "Listy" o włos wygrała, ponownie, scenka z posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości, na drugim: dobre wiadomości podane w specyficznej oprawie, trzecie: piękne słowa za które należało, zdaniem dziękującego, podziękować.

Wśród premier w notowaniu 280.: co komu kojarzy się w Krakowie z pielgrzymką i papamobile, Oli Dziadykiewicz kolejne zmagania z zegarem, imponująco pozytywnie nastawiony (publicznie) p.o. prezesa lotniska w Balicach, wiceprzewodniczący PO o gabarytach partii pani premier w dość niezręcznej sytuacji

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

____________

TOK 1 - Nic osobistego. Beata Szydło

TOK 2 - O sympatiach. Tomasz Siemoniak

TOK 3 - Pozytywnie nastawiony. Radosław Włoszek

TOK 4 - Zegar. Aleksandra Dziadykiewicz

TOK 5 - Kultura. I sztuka. IOoA: Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz, Kamila Gasiuk - Pihowicz, Marek Ast

TOK 6 - Kolor i dźwięk. Piotr Odorczuk, Jacek Sobczyk

TOK 7 - Piąteczek. Michał Boni u Wojciecha Orlińskiego

Głosuj w 280. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM