Wróżbita Jan: Nie można traktować moich insynuacji jako szalonych. Wygraną Dudy przewidziałem! [281. LISTA PRZEBOJÓW]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować.

Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Również w 280. notowaniu "Listy" miejsce 1. zajęły fragmenty "dyskusji" posłanek, a potem także posłów podczas posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości - ponieważ jednak nagranie to wygrało po raz trzeci, do premier w kolejnym notowaniu już nie dołączy. Na miejscu drugim ex aequo: piąteczek, Włoszek i Szydło, na trzecim: elektrycznie napędzana zamiatarka - biała jak papa mobile cicha jak pielgrzymka.

Wśród premier w notowaniu 281: o konstytucji, tężyźnie fizycznej, prognozach dla PiS oraz o wszach i kleszczach...

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Wyobrażenia o konstytucji. Jan Maria Jackowski u Piotra Kraśki

TOK 2 - Kto się jara. IOoA: Filip Kekusz, Zuzanna Piechowicz, Marta Perchuć - Burzyńska

TOK 3 - Kleszcze mogą zbliżać. Łukasz Długowski u Pawła Sulika

TOK 4 - Jeszcze rok. Michał Wójcik u Jana Wróbla

TOK 5 - Aktywność. Łukasz Długowski u Pawła Sulika

Głosuj w 281 Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM