Wielowieyska: Kaczyński nie wie, co się dzieje w kraju. Siedzi w gabinecie, kadzą mu...

Zdaniem Dominiki Wielowieyskiej Jarosław Kaczyński jest oderwany od rzeczywistości. Za to Beata Szydło i jej ludzie siedzą w rządzie i widzą, jakie są możliwości finansowe państwa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- W "Newsweeku" tekst "Broszka" o problemach Beaty Szydło - na czele rządu stoi osoba, która nie ma władzy. To niedobrze dla struktur państwa, ważne jest, aby była jasność, kto bierze odpowiedzialność i podejmuje decyzję - cytowała w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska.

W tekście czytamy, że premier Szydło ma okrojone kompetencje, żaden z ministrów się z nią nie liczy, a na konsultacje jeżdżą na Nowogrodzką. - Wydaje mi się, że Jarosław Kaczyński jest oderwany od rzeczywistości. Beata Szydło i jej ludzie siedzą w rządzie i widzą, jakie są możliwości finansowe państwa. Np. rozwiązania dot. kredytów frankowych pogrążą polski budżet w sposób nieodwracalny. Kaczyński tego nie wie, bo siedzi na Nowogrodzkiej w swoim gabineciku, wszyscy przyjeżdżają i mu kadzą. On nie wie, co się dzieje w kraju - oceniła Wielowieyska.

DOSTĘP PREMIUM