Urzędnicy mają pracować w dzień marszu KOD. "Kochani, nie narażajcie się! Jak pani Kempa nie pozwala, siedźcie spokojnie w robocie"

- Róbcie to, co porządny urzędnik powinien robić - apelował Jacek Żakowski. - Czyli pewnie niezbyt często to, co pani Kempa by chciała... Ale nie dekonspirujcie się! - nawoływał dziennikarz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- No i proszę państwa mamy news - obwieścił Jacek Żakowski w Poranku Radia TOK FM. - Beata Kempa zdecydowała , że 4 czerwca urzędnicy będą pracowali, żeby odpracować majówkę - poinformował.

- Oczywiście chodzi o to, żeby urzędnicy państwowi nie wzięli udziału w demonstracji KOD - wyjaśnił Żakowski. - Pani Beato, mam dla pani złą wiadomość: to nie jest demonstracja składająca się z urzędników państwowych, ich tam jest stosunkowo niewielu - mówił.

- Do urzędników mam apel: kochani, nie narażajcie się! Jak pani Kempa nie pozwala, to siedźcie spokojnie w robocie i róbcie to, co porządny urzędnik powinien robić - zaznaczył. - Czyli pewnie niezbyt często to, co pani Kempa by chciała - dodał. - Ale nie dekonspirujcie się! - ostrzegał.

Pozdrowił też "kolegów z prawicy", bo... "ich to pewnie wkurzy". - Wkurzajcie się kochani, trochę emocji dobrze człowiekowi robi - stwierdził Żakowski.

DOSTĘP PREMIUM