?Po co sobie jęzor strzępić? - Wróbel pyta o kompromis ws. TK. A Bielan na to: My mamy dobrą wolę

- Co to byłby za skandal międzynarodowy, gdybyśmy siłą doprowadzali polityków opozycji na spotkanie - żartował Adam Bielan w TOK FM. Wg wicemarszałka Senatu, opozycja ws. TK nie ma dobrych intencji. - Może nie chcą kompromisu, bo rozwiązanie kryzysu spowodowałoby, że ich demonstracje byłby mniej liczne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Zdaniem Adama Bielana, "reguły dobrego wychowania wymagają", by dostosować się do propozycji marszałka Sejmu. Bo to marszałek jest w Sejmie "gospodarzem". - To nie jest spotkanie zwołane wczoraj. Liderzy opozycji doskonale wiedzieli, że do takiego spotkania dojdzie - mówił wicemarszałek Senatu w "Poranku Radia TOK FM".

Jak przekonywał wicemarszałek Senatu, PiS nie zniechęca się postawą opozycji i cały czas szuka kompromisu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego.

- Przecież Jarosław Kaczyński zapowiedział, że trzeba iść szybciej do przodu. A nie da się iść szybciej rozmawiając z opozycją. Nie będzie więc żadnego kompromisu. Po co więc sobie jęzor strzępić? - pytał gospodarz "Poranka Radia TOK FM" Jan Wróbel. - Macie dobrą wolę, by "wygrać" program PiS - ocenił.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM