Prof. Płatek dziękuje prezydentowej. "Za miłe wsparcie Kongresu Kobiet"

- Serdecznie pozdrawiamy panią prezydentową, my też będziemy ją wspierać - obiecała w TOK FM prof. Monika Płatek. W pałacu prezydenckim, w tym samym czasie co Kongres Kobiet, odbywał się jubileusz Kół Gospodyń Wiejskich. - Dzięki temu te kobiety mogły przyjść na Kongres Kobiet - argumentowała z uśmiechem prof. Płatek.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla wielu komentatorów, nie było przypadku w tym, że jubileusz Kół Gospodyń Wiejskich zorganizowano w tym sam czasie co Kongres Kobiet. Fronda ucieszyła się, że pani prezydentowa "wybrała właściwe kobiety".

Uczestniczka kongresu Kinga Rusin mówiła w TOK FM o "bolesnej próbie podziału kobiet".

A prof. Monika Płatek postanowiła... podziękować prezydentowej Agacie Dudzie. - Rozumiem w jakiej jest sytuacji. Ona nas nie podzieliła, to było dyskretne i miłe wsparcie. Dzięki temu, że zostały zaproszone przez panią prezydentową, to kobiety z Kół Gospodyń Wiejskich były już w Warszawie i mogły przyjść na Kongres Kobiet. I miały ogromny wpływ na to, że kongres był tak wspaniały i merytoryczny - mówiła karnistka z Uniwersytetu Warszawskiego w "Poranku Radia TOK FM".

TOK FM PREMIUM